TÜBİTAK Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında projeleri desteklenmeye kazanan akademisyenlere, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Yılmaz Çatal tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Rektörlük Senato Toplantı salonunda gerçekleştirilen programa; Rektör Prof. Dr. Yılmaz Çatal, Rektör Yardımcısı Ramazan Özçelik ve 14 dalda projesi desteklenmeye hak kazanan akademisyenler katıldı.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal, akademisyenleri başarılarından dolayı tebrik etti.

Çatal, “Gayret gösteren ve başarı sağlayan akademisyenlerimizi yürekten kutluyorum, Üniversite yönetimi olarak bilimsel çalışmaları var gücümüzle desteklemeye çalışıyoruz. Üniversitemizde her geçen gün bizleri mutlu eden bilimsel çalışmalar ve bunların devamında da çeşitli başarılar geliyor. Bu kapsamda gayret gösteren ve başarı sağlayan siz kıymetli akademisyenlerimizi tebrik ediyoruz” dedi.

Karşılık görüş alışverişinin ardından akademisyenlerimize Rektör Çatal tarafından belgeleri verildi.

Projeleri Desteklenerek belge alan akademisyenlerimiz şöyle;

Prof. Dr. Bayram ÇEVİK, Prof. Dr. Behire Işıl DİDİNEN, Prof. Dr. Hülya ÖZGÖNEN ÖZKAYA, Prof. Dr. Sibel YORULMAZ, Prof. Dr. Zeynep EKMEKÇİ, Doç. Dr. Abdullah GENÇ, Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Hayati KAYAHAN, Öğr. Gör. Dr. Murat KILIÇ, Öğr. Gör. Mehmet ALAGÖZ, Öğr. Gör. Murat MUTLUCAN, Öğr. Gör. Ümit ERDOĞAN, Arş. Gör. Bektaş KADAKOĞLU 

   

Yayın Tarihi: 26.10.2023
Okunma Sayısı: 2004
Yayınlayan: ISUBU Basın