Eğitmen, Eğitim Danışmanı ve Yazar Suna Okur, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) yöneticilerine Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları hakkında eğitim verdi.

ISUBÜ Özel Kalem Birimi tarafından düzenlenen Eğitmen, Eğitim Danışmanı ve Yazar Suna Okur tarafından Rektörlük toplantı salonunda verilen eğitime, ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler ve yönetimi Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri katıldı.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, eğitim başlamadan önce kısa bir konuşma yaparak, Fakülte Dekanları ve MYO Müdürlerine alacakları eğitimin hayırlı olmasını diledi ve Eğitmen, Eğitim Danışmanı ve Yazar Suna Okur’a üniversite adına “hoş geldiniz” mesajını iletti.

Eğitmen, Eğitim Danışmanı ve Yazar Suna Okur tarafından verilen eğitim seminerinde; Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları konusunda uyulması gereken kurallar anlatıldı.

Eğitmen, Eğitim Danışmanı ve Yazar Suna Okur, eğitim öncesinde ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler’i makamında ziyaret ederek, “Zarafet, Görgü ve Protokol” ve “Diksiyon Güzel ve Etkili Konuşma Sanatı ” isimli kitaplarını takdim etti.

 

 

 

Yayın Tarihi: 16.9.2019
Okunma Sayısı: 1061
Yayınlayan: ISUBÜ Basın